Renginiai

RSS

UCC kviečia dalyvauti „Studentų socialinio verslumo įgūdžių ugdymas ir kūrybiškumo skatinimas“ seminare

Projekto tikslas - studijų kokybės gerinimas, ugdant studentų (būsimų startuolių) ir dėstytojų socialinio verslumo ir kūrybiškumo įgūdžius. Pagrindinis socialinio verslumo ir kūrybiškumo kompetencijų ugdymo tikslas – padėti ugdyti socialines verslumo ir kūrybiškumo kompetencijas per praktinių gebėjimų ir įgūdžių lavinimą. Bus ugdoma siekti pokyčių visuomenėje – spręsti miesto, regiono problemas, ugdoma mobilizuoti idėjas, informaciją, resursus ir socialines struktūras socialiniams pokyčiams įgyvendinti, atpažinti ir pasitelkti naujas galimybes, įsitraukti į nuolatinį inovacijų procesą.

Daugiau

MTEP mokymai Užupis Creative Cluster nariams

Spalio 23 d. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) bei Lietuvos inovacijų centras (LIC) Užupis Creative Cluster nariams surengė mokymus, kurių metu buvo pasakojama kaip įmonėms fiksuoti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) veiklas bei rengti dokumentus.

Daugiau

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su UCC surengė kontaktų mugę

Rugsėjo 28 d. Užupis Creative Cluster patalpose verslo centre „Business Hive Vilnius“ įvyko Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo klubo susitikimas ir pirmoji verslo kontaktų mugė.

Daugiau

Surengti atviri laiko planavimo mokymai

2017 m. birželio 30 dieną Asociacija „Užupio kūrybinis klasteris“ surengė atvirus ir nemokamus mokymus „Laiko planavimas“, kurie sulaukė didelio susidomėjimo.

Daugiau

Kartu su MITA aptartos klasterių brandinimo sesijų kryptys

Kovo 20 dieną verslo centre „Business Hive Vilnius“ įvyko pirmoji Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) klasterių brandinimo sesija, skirta specialiai Užupio kūrybiniam klasteriui.

Daugiau

Seminaras „Investavimo efektyvumo didinimas: galimybės pasinaudoti pelno mokesčio MTEP lengvata“

Kovo 6 d. verslo centre „Business Hive Vilnius“ įvyko „Užupis Creative Cluster“ vykdomo projekto „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra“  seminaras „Investavimo efektyvumo didinimas: galimybės pasinaudoti pelno mokesčio MTEP lengvata“.

Daugiau

„Klasterių internacionalizacija – Kodėl ir kaip tai padaryti?“ SEMINARAS

Rygoje  2016 metais birželio 2-3 dienomis Asociacijos Užupis Creative Cluster Prezidentas Marius Pareščius 2016 metais birželio 2-3 dienomis dalyvavo Ūkio ministerijos ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros organizuojamame renginyje Klasterių internacionalizacija (tarptautiškumas) – Kodėl ir kaip tai padaryti? Į šį renginį buvo kviečiami  įmonių, klasterių ir įmonių tinklų atstovai. Renginio tikslas – kompetencijų ugdymas, pagalba užmezgant kontaktus ir susirandant partnerius, siekiant dalyvauti „BSR STARS“ programos priemonėje „Inovacijų ekspresas“. 

Daugiau

Užupis Creative Cluster dalyvavo LOGIN 2016 “Hardware District”

  • 2016-05-06

2016 m. gegužės 5-6 dienomis, Užupis Creative Cluster dalyvavo didžiausiame technologijų ir inovacijų festivalyje Baltijos šalyse „LOGIN 2016“. LOGIN festivalis yra platforma, kurioje technologijų trendus nustatantys rinkos žaidėjai, verslininkai, startuoliai bei kiti kūrybingi informacinių ir komunikacinių technologijų specialistai apžvelgia naujausius išradimus, mąsto apie būsimus atradimus, dalinasi aktualiausiomis ir net keisčiausiomis idėjomis, pristato save, savo produktus ir paslaugas, užmezga naujų ryšių ir dar daugiau.

Daugiau

Business Hive Vilnius renginys Startup'ams

  • 2016-04-30

Business Hive Vilnius started its activities with the first and free event for Startup's - GENERATOR VILNIUS Scaling Startups, Challenges and Solutions.

Daugiau

Užupis Creative Cluster dalyvavo „#Switch!“ parodoje

2015 m. spalio 8-9 dienomis, Užupis Creative Cluster dalyvavo Modernių technologijų ir verslumo renginyje „#Switch!“. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO 5 salėje įrengtoje Cool&Crazy erdvėje UCC pristatė savo naują projektą Generator - Business Hive Vilnius patalpose įsikuriančias kūrybines dirbtuves ir verslo inkubatorių.

Daugiau

Information Security Conference

Due to the interest of the event we have to limit the number of attendees. Please make sure you have registered for the event at the following links. Tickets are free of charge however the number of tickets is limited. Please note that for each day there are different tickets.

Daugiau

Jau greitai prasidės „Simuliatorių kūrimo socialinių ir psichologinių aspektų mokymai”

Š. m. gruodžio mėn. 19 d. atidaromi Užupis Creative Cluster mokymai, kurių tema - „Simuliatorių kūrimo socialiniai ir psichologiniai aspektai”. Mokymai įgyvendinami pagal projektą „Užupio kūrybinis klasteris”, kurį finansuoja Europos regioninės plėtros fondas pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programą.

Daugiau

Startuoja simuliatorių grafikos mokymai

Š. m. lapkričio mėn. 23 d. atidaromi Užupis Creative Cluster mokymai, kurių tema - „Simuliatorių grafinio dizaino ir vartotojų sąsajų mokymai”. Mokymai įgyvendinami pagal projektą „Užupio kūrybinis klasteris”, kurį finansuoja Europos regioninės plėtros fondas pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programą.

Daugiau

Užupis Creative Cluster dienos 2012 įvyko su trenksmu

2012 m. sausio 27d. - vasario 2d Vilniuje vyko Užupis Creative Cluster (UCC) dienos. Unikalaus formato renginys pritraukė daugelį smalsių žaidimais ar jų kūrimu besidominčių lietuvių. Kiekvienas galėjo susipažinti plačiau ne tik su klasterio vykdomomis veiklomis, bet ir išgirsti profesionalų savo srities specialistų mokymus apie žaidimų mechanikos ar kompiuterinės grafikos kūrimą, sudalyvauti interaktyviose žaidimų kūrimo dirbtuvėse. 

Daugiau


Naujienlaiškio prenumerata

Video galerija

Apklausa

Kaip sužinojote apie mus?  

Užklausa

Siųsti