2017 m. birželio 30 dieną Asociacija „Užupio kūrybinis klasteris“ surengė atvirus ir nemokamus mokymus „Laiko planavimas“, kurie sulaukė didelio susidomėjimo. Visos dienos mokymų tikslas - suteikti žinių ir įgūdžių, reikalingų planuoti ir valdyti laiką. Dalyviai praktikšai bandė teoriją ir ne tik sužinojo bei prisiminė senus būdus ir metodus, o svarbiausiai kaip taikyti praktikoje.
Mokymų metu buvo dėstomos šios temos:
1 tema. Efektyvaus laiko planavimo principai
2 tema. Laiko paskirstymas, planavimo metodai
3 tema. Delegavimas
4 tema. Laiko valdymo klaidos ir „laiko vagys”
5 tema. Streso valdymo pagrindai
6 tema. Susirinkimų valdymas
7 tema. Kultūriniai laiko planavimo skirtumai
8 tema. Efektyvaus laiko planavimo ir valdymo išlaikymas
Kad mokymo temos atitiktų praktinį panaudojimą, buvo iškelti šie uždaviniai:
1) supažindinti mokymo dalyvius su įvairiais laiko planavimo metodais, formuoti praktinius įgūdžius;
2) pristatyti kultūrinius ir socialinius laiko suvokimo skirtumus;
3) aptarti laiko efektyvumą didinančius veiksnius;
4) pritaikyti principus mokymų metu vykstančiose pratybose;
5) įsivertinti žinias ir įgūdžius.
Šie mokymai bus kartojami, o taip rengiamos ir kitos mokymų programos: „Projektų valdymas“, „Kūrybinių industrijų projektų valdymas“, „Jungtinių projektų valdymo programa“ ir kt.
Dalyvių atsiliepimai:
„Didelis ačiū už turiningus mokymus. Prisipažinsiu, per savo gyvenimą esu sudalyvavęs bent keliolikoje skirtingų, kuriame laiko planavimas buvo pristatytas vienokiu ar kitokiu kampu. Tačiau spėkite, kiek iš tų žinių aš iki šiol pritaikiau savo gyvenime. Net gėda prisipažinti. O šiandienos mokymai puikiai sutapo su virsmu manyje ir noru ne žodžiais, o realiais darbais įprasminti pokyčius savo gyvenime. Tad esu tikras, kad šį bei tą iš šių mokymų aš tikrai panaudosiu kasdieninėje veikloje. Mokymų metu tvyrojo labai teigiama nuotaika (bent jau man), kas irgi pridėjo pliusą jūsų darbui. Ačiū.
Darijuš Malinovski
„Mokymai labai patiko, kad pateikta daugiau praktiškai nei teoriškai.“
Dalyvė
„Po mokymų supratau dar vieną svarbų dalyką, kuris kišo koją laiko planavime. Visada susirašydavau dienos darbus ir apytikslį jų eiliškumą, tačiau niekada nerašiau tikslaus laiko limito, per kurį šiuos darbus turiu atlikti. Kitaip tariant nepasiskirdavau aiškios laiko atkarpos darbui atlikti. Po kursų tai supratau ir nuo šiol vedu tikslios dienotvarkes sąsiuvini. Tai itin efektyvu, norint padaryti viską, kas suplanuota.“
Goda